evden eve taşıma ofis taşıma

Asansörlü Taşımacılık Nedir ve Nasıl Yapılır?

Gaziantep evden eve nakliyat konusunda profesyonel olan firmamız, “asansörlü taşımacılık nedir ve nasıl yapılır?” sorusunun cevabını yanıtladı!

 

Teknolojinin giderek gelişmesi hayatımızda pek çok kolaylığın oluşmasına zemin hazırlamaktadır. Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı konusunda son dönemde revaçta olan asansörlü taşımacılık, eşyaların daha güvenle taşınmasına olanak tanır.

 

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak amacıyla; eşyaların hızlı, pratik ve güvenilir yollarla, özel bir vinçli asansör aracılığıyla taşınmasını sağlayan firmamız, evin pencere ya da balkonlarını kullanarak bu işlemi gerçekleştirmektedir.

 

Ev içerisinde kapı, odaların dar olması ve binanın genel olumsuzlukları nedeniyle taşınma esnasında eşyaların kırıldığı, çizildiği veya bir bölümünün ezildiği görülmektedir. Öte yandan apartman sakinlerinin taşınma esnasındaki seslerden rahatsız olması, apartmanın bu süreçte hasar görmesi gibi olumsuz durumlarda yaşanmaktadır. Asansörlü taşımacılık, bu gibi zorlukların üzerine çizik atarak ‘bu iş çocuk oyuncağı’ edasıyla artistlik yapıyor, evden eve veya ofis taşımacılığı işlemlerini kolay hale getiriyor.

 

Asansörlü taşımacılık, ilk ortaya çıktığında fiyatının yüksek olması sebebiyle lüks olarak görülmüştür. Zamanla müşterilere daha esnek fiyatların sunulması ve ödeme kolaylıklarının sağlanmasıyla pek çok müşterinin tercih sebebi olmuştur.

 

Asansörlü taşımacılığın avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Klasik nakliyata göre zamandan tasarruf sağlayan sistem, çok sayıda iş gücüne gerek duymadan yüksek katlı bir binada oturan müşteri için avantaj sağlamaktadır.

Taşıma esnasında halatın koparak eşyaların zarar görmesine sebebiyet veren asansörlü nakliyatta, vinç, halat ve asansöre ilişkin teknik konuların yol açacağı sorunlar da bulunmaktadır. Parçaların kontrollerini sıklıkla takip etmek, bu sorunun önüne geçebilir.

 

Asansörlü taşımacılıktan nasıl yararlanılabilir?

Firmamız anlaşmaları gereği müşterinin muhiti ve binasıyla alakalı gerekli bilgiler elde edildikten sonra müşteriye olumlu ve olumsuz anlamda bilgi verilmektedir. Ev ve bina cephesine ilişkin yapılan incelemeler olumlu olduğunda çevredeki ağaç, elektrik telleri de göz önüne alınarak doğru bir yer seçimi yapılır ve asansör kurulumu sağlanır.

Büyük şehirlerdeki yoğun kentleşme sebebiyle, asansörlü taşımacılığın geri kalması ve oldukça yüksek fiyatlardan sağlanması müşteriyi bu konudan uzaklaştırmaktadır. “Asansörlü taşımacılık nedir? Nasıl yapılır?” sorusuna cevap aradığımız gibi, sizi de bu konuya yakınlaştırmaya hazırız.

 

Gaziantep evden eve nakliyatta en çok tercih edilen Tekbir Evden Eve Asansörlü Taşımacılık, sorunlarınıza dinamik çözümler sunmak için bir telefon uzağınızda!

Hemen ücretsiz fiyat teklifi alın >> +90 342 220 97 07
________________________________________
Diğer telefon numaralarımızı görüntülemek için tıklayın

Takip edilen ,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0530 245 79 26
Hemen Arayın:0530 245 79 26


evden eve taşıma ofis taşıma evden eve nakliyat nakliyat