evden eve taşıma ofis taşıma

Gaziantep evden eve taşıma şirketleri.Peki Ama hangisi?

Gaziantep evden eve taşıma şirketleri.Peki Ama hangisi?

Gaziantep Evden eve Taşıma
Aziz Dostum Mimi

Mimiyi yavruyken almıştım. Aldığımda adı Mimi değildi. Adı bile yoktu .ona bu adı ben verdim. o bir japon balığıydı. Gaziantep’e ev taşıma hikayem başlayana kadar onu çok sevdim emekli aylığımla aileme bakmıyordum. Çünkü çocuklarım büyümüş evlenip kendi yuvalarını kurmuşlardı. ,Eşimde vefat etmişti. Daha sonra Gaziantep  Evden eve Taşıma işiyle uğraşan bir arkadaşımın yeğeni aracılığıyla birazda aklıma girmesiyle bir iş yeri devraldım Antepten. Yeni bir hayat,yeni bir başlangıç.
Neden Gaziantep sorusuna cevap olur ise eğer; cevabı mazide saklı. Anlatırım bi ara. Dedim ya; Gaziantep evden eve taşıma işiyle uğraşan yeğen vardı ; dedim benim evi bari sen taşı. tamam dedi ama haftaya dedi. haftaya aradım, diğer hafta dedi. Ama benim biran önce işimin başına geçmem gerekiyordu.

Nihayet yeğende olsa kaliteli bir firma yönetmediğini anladım. Ve internetten Gaziantep evden eve taşıma Şirketleri araması yaptım. sonuçlar sonuçlar. Aracı şirketler resmen firmaların sitelerinden önde.işin yoksa bir evden eve taşıma şirketine öde bide aracı firmaya.Bakıyorum tam firmamı buldum diyorum. tüketici hakları sitesinde Gaziantep evden eve taşıma falan şirketi eşyalarımı kırdı diyor. Firma dün kurulmuş, iki hamal arkadaş firma olmuş, Gaziantep evden eve taşıma diye çarşaf çarşaf ilan vermiş. Neyse Yaradana sığınıp, bir numara çevirdim. Firma istediğiniz gün müsaitiz dedi. Parada Anlaştık.

TAŞIMA GÜNÜ

Taşınma günü gelmişti. Emekli maaşımı çekmiş,dolaba erzak Mimi’ ye, aziz dostuma yem almıştım. Firmanın parasını da akvaryumun altına koydum. Zil çaldı. Efendim Sabahın 6sı. Neden bu saatte geldiniz dedim firma yetkilisine. Ancak Amca! dedi, Öğleden sonra bir ev daha taşıyacağız dedi. peki dedim. Kolileme ambalajlama falan yok. oysa eşyalarım ambalajsız demiştim,tamam demişlerdi. Peki bu eşyalar 6. kattan nasıl indirilecekti? Asansör yok mu amca dediler. Bende size soracaktım dedim.Zira bizim asansör kapalı.(Yönetici malum izin vermiyor). Siz getirecektiniz dedim. O sana iki katı para yazar dediler. yazsın dedim. O’da ne bilelim amca güven kalmadı insanlara dedi paramızı alamazsak bari asansör parası cepten çıkmasın diye getirmedik dedi. Özrü kabahatinden büyük. Hemen para dedi sonra. ben düşünürken. adam işe başladı zaten. Vaz geçmeye fırsat bulamadım. Mimi’yi aldı hemen. zaten nakliye parası da akvaryumun altındaydı. Alın dedim.

Eşyalar dağınıktı. Taşımacı kardeş Mimi’yi çok sevdi galiba dedimya ilk onu aldı . Dur demeye kalmadan, ayağı takıldı. ve akvaryum yerde sekerek önce içindeki suyla birlikte aziz dostum Mimi yi dışarı fırlattı. Sonraki sekmelerinde ise miminin üzerine düşüp sonunda parçalandı.

O gün, ailemin benimle kalan tek ferdini kaybettim. Bu çok acıydı. Arkadaş ne dese beğenirsin. Kusura bakma dayı . Biz sigortalı taşıyoz. Sana Bi japon balığı alacaz dedi. Ben “olur mu be adam” dedim.  “o benim evladım gibiydi”.
“Bende evladın yaşındayım” dedi. ” “Beni evlatlık al ,beni besle!”.  Ne diyeyim. Üzüntüden ,”ayı beslemeyi düşünmüyorum” dedim . sonrası hır gür. olan oldu. Hiçbişey artık çözüm olmazdı. çünkü Aziz Dostum Mimi ölmüştü.

Ogün Taşınma olmadı. Tam 40 gün Sonra Tekbir valizle Gaziantep‘e geldim. İşleri biraz toparladım ve otelde kaldım. Bu arada Yine Gaziantep evden eve Taşıma ve Gaziantep evden eve Taşımacılık diye internette arama yaptım. Karar verdiğim firmayla bizzat görüştüm.Adamlar yıllardır bu işi yapıyorlarmış. Markaları patentli, taşımaları asansörlü ve sigortalı,uzman ekiple yapılıyormuş. Birçok referansları vardı. Birkaçı kurumsal ve tanıdıktı. Aradım, Memnun kaldık dediler. ve sonunda işi bu firmaya verdim.Günü geldiğinde evimi sorunsuz olarak taşıdılar.

Şimdi size sorum şu: Her firma Evden eve taşıma yapabilir mi, yoksa Evden eve taşıma işni profesyonellikle yapan firmalara mı iş verilmelidir? Gaziantep evden eve taşıma diye her ilan veren gerçekte bu işi özenle yapıyor mu? Evden eve Taşıma deyip üstünde durmamalı mı? Başta da dediğim gibi: Gaziantep evden eve taşıma şirketleri.Peki Ama hangisi? Cevabı bulmak benim için acı tecrübelere maloldu. Ama Bana göre Gaziantep evden eve taşıma Deyince akla gelecek Tek Firma Tekbir Evden eve Taşıma. Dahada başka Firma tanımam. Sizede Tavsiyemdir. Nederler Antepliler;Nabalı boynooza;:).

Emekli Koruma Memuru Hakkı Tezcan

Takip edilen ,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0530 245 79 26
Hemen Arayın:0530 245 79 26


evden eve taşıma ofis taşıma evden eve nakliyat nakliyat