evden eve taşıma ofis taşıma

Evden Eve Taşınma Yada Taşınmama,İşte Bütün mesele bu

Şimdi yükün altına girme zamanı.
Evimi taşıyorum. Oysa ne zahmetliydi buraya taşınıp yerleşmek. Evden eve taşınma işini memura soracaksın. Zor mu zor, zahmetli mi zahmetli ve duygu yüklü olur.
Memuriyetimin 15. yılı ve tam 3 kez taşındım. evimi taşıyacağım diye ilkinde belimin sağlığından oldum.İkincisinde dizimden, üçüncüsünde de tam canımdan olacaktım ki vazgeçtim bu kendi kendime ev taşıma sevdasından. Gaziantepliyim efendim ben. Öğretmenim. Adım Fuat Yılmaz.
Evliyim. İki çocuk babasıyım. Emekliliğime 5 sene kadar var.Yalnız bir sorunum var. Soğuk iklimlerde daha çok hastalanıyorum.İlk tayinim Doğu hizmetiydi. Taşınırken Bilmiyordum ki bunu bir şirkete versem sağlığımdan olmayacağımı…
Nakliyat kiraladım efendim 4. kattan Ağrıdaki evime 2. kata taşınacaktım. Buzdolabını güç bela yükledik. Tam gardrobumu taşırken evden eve taşıma işimiz, evden hastaneye taşınma işine dönüştü. Belimde disk kayması durumu oluştu.
Belimde omurganın her birinin bir adı varmış meğerse. Tanıştık kendisiyle, Adı lambor 5 miş. Memnun oldum ,bende Fuat, Böyle mi tanışacaktık. Neyse,Vazgeçtim o gün taşınmaktan. ben yatakta yatarken arkadaşlarım evimi taşıdılar. 5 yıl sonra soğuktan olduğunu sandığım bronşitim nüksetti. Zaten özlemiştim memleketimi,Kars’ta piyano çalınmıyor genelde.
Yeğenim çalsın istedim. Gaziantep’e götürmeye karar verdim.Bir evden eve taşıma firmasını aradım.Ama ben kimseyi evlatlık almak istemiyordum ki. Neredeyse mirasıma ortak olmayı teklif edecek diye korktum. Evden eve taşıma işi ne kadar maliyetli olabilirdi ki. Dediler ki,sigortalı taşıyorlarmış eşyalarımızı.
Size dönerim dedim. Yakında taşıma firması ile anlaşım taşınan bir arkadaşımı aradım.Şans bu ya , netten bulmuş aynı firmaymış, Sigorta yapmamışlar, kırılanı yapıştırıp bin laf- sözle arkadaşımı susturmuşlar.Dert yandı bana.Piyasaya göre 5 misli fiyat isteyip almışlar.Ben bunu öğrenince ucuz kurtuldum diyerek,Dede yadigarı piyanomu kendim taşımaya karar verdim. Bu eylemim dizimde menisküs yırtığına ve 1 yılıma mal oldu.
Hala dizim tam düzelmedi. Sonra birgün tam bir şekilde evimi taşımaya karar verdim. Tayinimi Gaziantep’e istedim.Ben kendim taşınayım dedim ama lambor5 kendini hatırlattı. Tavsiye üzerine Gaziantep evden eve taşıma sektörünün en iyi evden eve taşıma firmasını buldum. Tekbir evden eve taşıma firması yetkilileri ve çalışanlarıyla evimi sorunsuz taşıdılar. Fiyatlarıda çok makuldü. Diğer firmalar gibi Kahveden topladıkları adamlarla değil, işin profesyonelleriyle evden eve taşıma işlemini gerçekleştirdiler
Tüm disklerim,dizim, sinirlerim adına ,teşekkürler Tekbir Evden eve Taşımacılık. Gaziantep evden eve taşımacılık sektörünün en iyi firması yarışmasında oyum sizindir.Saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0530 245 79 26
Hemen Arayın:0530 245 79 26


evden eve taşıma ofis taşıma evden eve nakliyat nakliyat